צימרים לדתיים

צימרים לדתיים הפך מזמן ללהיט בקרב הנופשים הדתיים. יש גם וילות נופש לציבור הדתי. מה ההבדל ביניהם?

הציבור הדתי נחשב כקהל יעד נאמן ואם הוא נהנה במקום מסוים או משרות כלשהו הוא יחזור להשתמש במוצר או יבקר שוב במקום. בנוסף, הוא יספר על כך לחבריו ויעודד אותם לנסות.

כמפרסמים אנו יודעים שזה הפרסום הטוב ביותר "חבר מביא חבר" . בגלל זה, ההשקעה ב- אירוח לדתיים קיבל תנופה חזקה בשנים האחרונות. בעלי הצימרים מציעים מיטות נפרדות ומטבח מאובזר כולל מיחם ופלטה לשבת, משחקים לילדים מקום סטרילי ממראות לא צנועים וכדומה. אפשר לומר שזו אידיליה של אירוח לנופש דתי. צימרים יוקרתיים הם ההעדפה הבולטת בקרב הדתיים.

אבל , לא כך הם פני הדברים. בצימרים יש לפעמים באותו מתחם מספר יחידות אירוח שלא בהכרח הם משפחה דתית, הבריכה והג'קוזי ספא נהפכים לנקודות חיכוך בין הדתיים ל.. ועד כמה שבעלי
ינסו לא להגיע למצב כזה, זה כמעט בלתי נמנע. מלבד זאת, משפחה דתית תרצה פרטיות (ותשמור על כך בקנאות = צניעות) כשהיא תשתמש בבריכה או בכל אביזר אחר שתציעו להם. הפרטיות בצימר היא קיימת אבל, כשיש כמה יחידות באותו מתחם, עלול לקרות שלא תהיה להם פרטיות.

ב-וילות לדתיים לעומת זאת תקבלו קודם כל פרטיות מוחלטת!!! הווילה מוקפת בחומת אבנים גבוהה וכל מה שנעשה וילה מוסתר מעין רואה. בוילה לאירוח אתם האורחים היחידים בכל המתחם. אין מצב ששתי משפחות שונות יחלקו באותו מתחם אירוח. אלא אם כן אתם מעוניינים להתארח מספר משפחות יחדיו.

כל משפחה תקבל חדרים לבד, בכל חדר יש חדר רחצה עם ג'קוזי. מטבח גדול ומאובזר, פינת אוכל גדולה במיוחד לארוחות משותפות. מיחם ופלטה לשבת יחכו לכם גם כן בוילה. בקיצור, כל מה שיעשה לכם את החופשה לחלומית ומהנה תוך שמירה על פרטיותכם.

הבריכה והג'קוזי ספא יעמוד לרשותכם בלבד! לא תתקלו באורחים שלא הוזמנו על ידכם כך שההנאה מהווילה תהיה מושלמת. תוכלו לבלות בחדרי המשחקים שבוילה עם שולחנות פינג פונג והוקי אויר גדולים ועוד משחקי מחשב ועוד אטרקציות שתקצר היריעה מלספר אודותם.

בוילה אורג תמצאו וילות יפיפיות ודיסקרטיות שיתנו לכם חופשה חלומית שלא תרצו לחזור הביתה... כל וילה נבדקה היטב והיא מתאימה לנופש מושלם. אם תרצו לקבל ייעוץ טלפוני חינם מאחד מנציגי האתר , הם ישמחו לעזור לכם למצוא את מבוקשכם, הודות לניסיונם הרב הם ימצאו לכם וילה שתתאים לחופשה הבאה שלכם.

צימרים לדתיים

וילה לעומת צימר זה כמו ההבדל לנסוע ברכב פרטי או באוטובוס

אוטובוס מציע לאחרים את מה שהוא מציע לך ולכולם יש לו מקום. כך גם הצימרים, יש מקום להרבה משפחות וזוגות (יש גם מתחמים עם 30 יחידות נופש), אבל, כמו שבאוטובוס אין פרטיות גם בצימרים הכניסה לבריכה היא בשעות מוגדרות ונזכיר לכם שאתם לא תהיו היחידים..

לכן הכי כיף זה לנסוע ברכב פרטי.. כלומר וילת נופש. וילת נופש זה רכב מפואר ומרווח ועוד...

זו דוגמא אחת להבדל בין צימר לוילה, שהוא כמובן יחסי ולא כולל את מתחמי הצימרים כולם. ההבדל העיקרי הוא במרחבים הגדולים בוילה עצמה ובחצר שמקיפה את הוילה.

בוילה למשפחות לדוגמא, יש ניצול של אותם מתחמים לאטרקציות נחשקות כמו קונסולות מחשב, שולחנות משחק, מתקני ספא מפנקים, בריכה ענקית, נדנדות ומתקני פינוק בחצר להנאת הנופשים.

בוילה אורג יש מבחר וילות לנופש שאחת מהן יכולה להתאים לחופשה שלכן. כל וילה מלווה בהסבר מפורט על הוילה וצירוף גלריית תמונות תקבלו תמונה כוללת על כל וילה.