צימרים למשפחות

עם כל הכבוד לצימרים משפחתיים, וילות למשפחות זה הרבה יותר מצימרים למשפחות. גם גדול וגם מפנק והכול רק שלכם!

לקח לי הרבה זמן להסביר לגברת שדיברה איתי על וילה למשפחה שהמושג אורחים נוספים לא קיים בוילה! וכשהיא קלטה את העניין, נסללה הדרך לשלוח לה הצעות על וילות מתאימות עבורה.

צימר

אחד ההבדלים המהותיים בין וילה לצימר זה הפרטיות שתקבלו בוילה לעומת הצימרים למשפחות. כדי להבהיר די אם נציין את העובדה הפשוטה : צימרים משפחתיים הם יחידות נופש בצורות שונות מעץ או מאבן או משולב, המאפשרות לינה פלוס כמה אטרקציות שמשותפות ליחידות נופש נוספות. בצימרים היוקרתיים שהם בדרך כלל לא למשפחות, יש פרטיות בדומה לוילות. ניתן לראות צימרים בצפון המשלבות יוקרה ואטרקציות לכל המשפחה. יש בצפון מבחר צימרים כמו צימרים בכנרת, צימרים בגולן, צימרים גליל.

בוילה משפחתי או בכלל כל וילה היא בנויה מעץ או מאבן או משולב אבל בשונה מהצימרים היא יחידת נופש אחת ענקית ואין עוד אפשרות לאורחים ביחידות נוספות. לדוגמא: באחוזת חלום באדום ישנם שתי יחידות נופש אחת האחוזה והאחרת הוילה. אמנם הגבול ביניהם מחובר אבל אין אפשרות לאורחים באחוזה לראות את הוילה וכן להיפך.

אתר וילה אורג מציע את מיטב ה- וילות למשפחות שמצויות בארץ. כל וילה מלווה בהסבר מפורט ובגלריית תמונות מרהיבה שמראה את הוילה על כל מבואותיה ופינוקיה.

נציגי וילה אורג יוכלו לסייע לכם בבחירת וילה מתאימה ויתרמו לכם מניסיונם הרב למצוא וילה יוקרתית שהולמת את חופשתכם המשפחתית.

צימרים למשפחות

בוילה למשפחות - שלל אטרקציות להורים ולילדים.. ובעצם לכולם!

אם חשבתם שחופשה משפחתית מסתכמת בלינה בצימר והליכה מייגעת במסלולים ושמורות טבע...? אז, תנו לי לחדש לכם!

 

בוילה למשפחות החופשה שלכם תתחיל ותסתיים בוילה! מה זאת'ומרת? זה אומר שהחוויה שתהיה לכם בוילה תשאיר אתכם בוילה מבלי רצון לצאת. כי מגוון האטרקציות וההפתעות המצפות לכם בוילה למשפחות יאלץ אתכם להישאר ולהספיק את כולם...

 

וילה משפחתית בנויה מעבר לנוחות גם עם אפשרויות מגוונות לתעסוקה חווייתית לילדים וגם להורים. לכן, תמצאו בוילה בריכה ענקית, ג'קוזי ספא וסאונה (עבור הגדולים), שולחנות משחק סנוקר, הוקי אויר ועוד. נדנדות, ערסלים, פינות ישיבה ומנגל וקרבה לעוד אטרקציות ומסלולי טיולים שבאזור.

צימרים למשפחות

בזמן שהילדים עסוקים בשלהם, אתם ההורים תוכלו להתפנק בסוויטה המפוארת, בג'קוזי ספא, סאונה ולקבל טיפול אישי או זוגי בחדר טיפולים מיוחד שבוילה.

 

בקרבת מקום תמצאו מסלולי טרקטורונים, חוות סוסים ומסלולי ג'יפים. ישנם באזור מסלולי הליכה בטבע והפעלות לילדים בכל הגילאים.

 

בוילה אורג תמצאו את מבחר הוילות למשפחה הטובות ביותר בארץ. כל וילה שנבדקת לפני פירסומה. הוילה מלווה במידע ובגלריית תמונות על הוילה.